Odwiedź nas
na Facebooku

Zabiegi » Kosmetologia

MANDO SYSTEM (Natinuel)

Kosmetyki firmy TeN, Body Line, salon kosmetycznyPEELING MIGDAŁOWY (kwas migdałowy).
Zabieg na twarz, szyję i dekolt wyrównujący, optymalizujący koloryt skóry i opalenizny. Peeling migdałowy jest zabiegiem odmładzająco-regenerującym. Wskazaniami do peelingu migdałowego jest fotostarzenie skóry, trądzik pospolity, zaburzenia barwnikowe. Peeling migdałowy może być wykonywany bez ograniczeń przez cały rok, nawet latem.

REVINOL (Natinuel)

REVINOL – intensywna, profesjanalna kuracja odmładzająca.
Zalecane wykonanie trzech zabiegów co 20 dni.
REVINOL to innowacyjny zabieg odmładzający i regenerujący skórę. W skład zabiegu wchodzą specyficzne preparaty: Revinol A-Peeling, Revinol C-Mask, Revinol P-Serum (serum posiada wysokie stężenie substancji aktywnych). Zabieg przyspiesza wymianę komórkową poprzez równomierną eksfoliację, zabezpiecza DNA komórek, poprawia poziom nawilżenia i wyraźnie odmładza skórę.

MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA
Program intensywnie odmładzający

Proponujemy wyjątkowo bogaty zabieg (twarz, szyja, dekolt) składający się z trzech etapów:
I etap – peeling migdałowy.
II etap – mezoterapia mikroigłowa z koktajlem przeciwzmarszczkowym lub z koktajlem z kwasem hialuronowym.
III etap – zabieg z roślinnymi komórkami macierzystymi z maską algową.
Mikroigłowa mezoterapia (mikronakłuwanie) jest rewelacyjną metodą odmładzania skóry. Zabieg ze względu na swoją efektywność, bardzo dużą skuteczność stał się jednym z ważniejszych trendów kosmetyki profesjonalnej.
Mikronakłuwanie stymuluje produkcję kolagenu i elastyny przez co znacząco napina i wzmacnia strukturę skóry.
Dzięki mezoterapii mikroigłowej wypłycają się blizny, zmarszczki, rozjaśniają się przebarwienia.
Zwiększa się jędrność, gęstość i elastyczność skóry.
Do każdego zabiegu wykorzystujemy jednorazowe, sterylne moduły, co jest gwarancją bezpiecznego, higienicznego zabiegu.

PEELING KAWITACYJNY I SONOFOREZA (ultradźwięki)

W wyniku peelingu kawitacyjnego następuje bezbolesne i dokładne oczyszczenie skóry, wygładzenie zmarszczek i rozjaśnienie przebarwień. W terapii ultradźwiękowej zasadniczą sprawą jest określenie dawki energii ultradźwiękowej. Fala ultradźwiękowa zwiększa przepuszczalność błon komórkowych, wzmacnia metabolizm, poprawia mikrokrążenie. Sonoforeza w połączeniu z kawitacją tworzą zabieg głęboko nawilżający, silnie regenerujący i odżywiający naszą skórę. Niedoskonałości cery, takie jak plamy pigmentacyjne, trądzik, zmarszczki powstają na skutek działania różnorodnych czynników, zarówno zewnętrznych jak i wewnętrznych. Masaż falą ultradźwiękową jest idealną metodą odżywienia, odmłodzenia i głębokiego nawilżenia skóry.

MIKRODERMABRAZJA

Metoda mikrodermabrazji zwiększa przepuszczalność błon komórkowych, poprawia mikro krążenie, wzmacnia metabolizm komórkowy. Obserwuje się także pogrubienie naskórka i wzmożenie syntezy kolagenu i elastyny. Mikrodermabrazja w połączeniu np.:z peelingiem migdałowym nadaje skórze zdrowszy i młodszy wygląd. Dzięki temu metoda ta znalazła szerokie zastosowanie w odmładzaniu skóry, korekcji blizn, eliminacji plam pigmentacyjnych, oczyszczaniu skóry, leczeniu trądzika, jak również w redukcji rozstępów.

Henna brwi + henna
rzęs + regulacja
75 zł

Lifting rzęs
+ henna rzęs
155 zł

Bikini
brazylijskie
120 zł

Depilacja – całe nogi
+ bikini klasyczne
150 zł

Serwis używa plików cookies w celach statystycznych. Możesz wyłączyć akceptowanie cookies w ustawieniach swojej przeglądarki.
Designed by seban | Powered by eno