Odwiedź nas
na Facebooku

Zabiegi » Kosmetologia

MANDO SYSTEM (Natinuel)

Kosmetyki firmy TeN, Body Line, salon kosmetycznyPEELING MIGDAŁOWY (kwas migdałowy). Summer Skin Program.
Zabieg na twarz, szyję i dekolt wyrównujący, optymalizujący koloryt skóry i opalenizny. Peeling migdałowy jest zabiegiem odmładzająco-regenerującym. Wskazaniami do peelingu migdałowego jest fotostarzenie skóry, trądzik pospolity, zaburzenia barwnikowe. Peeling migdałowy może być wykonywany bez ograniczeń przez cały rok, nawet latem.

REVINOL (Natinuel)

REVINOL – intensywna, profesjanalna kuracja odmładzająca.
Zalecane wykonanie trzech zabiegów co 20 dni.
REVINOL to innowacyjny zabieg odmładzający i regenerujący skórę. W skład zabiegu wchodzą specyficzne preparaty: Revinol A-Peeling, Revinol C-Mask, Revinol P-Serum (serum posiada wysokie stężenie substancji aktywnych). Zabieg przyspiesza wymianę komórkową poprzez równomierną eksfoliację, zabezpiecza DNA komórek, poprawia poziom nawilżenia i wyraźnie odmładza skórę.

AGE SPOT (Natinuel)

AGE SPOT – skuteczna kuracja depigmentacyjna. Reguluje syntezę melaniny, eliminuje zmiany pigmentacyjne, rozjaśnia i wzmacnia skórę, oraz poprawia jej elastyczność. Już od pierwszych zabiegów przebarwienia stają się mniej widoczne, a ich rozmiar wyraźnie zredukowany.

MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA
Program intensywnie odmładzający

Proponujemy wyjątkowo bogaty zabieg (twarz, szyja, dekolt) składający się z trzech etapów:
I etap – peeling migdałowy.
II etap – mezoterapia mikroigłowa z koktajlem przeciwzmarszczkowym lub z koktajlem z kwasem hialuronowym.
III etap – zabieg z roślinnymi komórkami macierzystymi z maską algową.
Mikroigłowa mezoterapia (mikronakłuwanie) jest rewelacyjną metodą odmładzania skóry. Zabieg ze względu na swoją efektywność, bardzo dużą skuteczność stał się jednym z ważniejszych trendów kosmetyki profesjonalnej.
Mikronakłuwanie stymuluje produkcję kolagenu i elastyny przez co znacząco napina i wzmacnia strukturę skóry.
Dzięki mezoterapii mikroigłowej wypłycają się blizny, zmarszczki, rozjaśniają się przebarwienia.
Zwiększa się jędrność, gęstość i elastyczność skóry.
Do każdego zabiegu wykorzystujemy jednorazowe, sterylne moduły, co jest gwarancją bezpiecznego, higienicznego zabiegu.

PEELING KAWITACYJNY I SONOFOREZA (ultradźwięki)

W wyniku peelingu kawitacyjnego następuje bezbolesne i dokładne oczyszczenie skóry, wygładzenie zmarszczek i rozjaśnienie przebarwień. W terapii ultradźwiękowej zasadniczą sprawą jest określenie dawki energii ultradźwiękowej. Fala ultradźwiękowa zwiększa przepuszczalność błon komórkowych, wzmacnia metabolizm, poprawia mikrokrążenie. Sonoforeza w połączeniu z kawitacją tworzą zabieg głęboko nawilżający, silnie regenerujący i odżywiający naszą skórę. Niedoskonałości cery, takie jak plamy pigmentacyjne, trądzik, zmarszczki powstają na skutek działania różnorodnych czynników, zarówno zewnętrznych jak i wewnętrznych. Masaż falą ultradźwiękową jest idealną metodą odżywienia, odmłodzenia i głębokiego nawilżenia skóry.

ELEKTROKOAGULACJA – USUWANIE WŁÓKNIAKÓW, RUBINKÓW

Włókniaki to miękkie guzki w kolorze skóry lub nieco ciemniejsze o różnej wielkości. Umiejscowione najczęściej na szyi, karku, dekolcie, pod pachami. Zmiany te mogą być szybko usunięte za pomocą zabiegu elektrokoagulacji. Jest to zabieg polegający na działaniu prądem wysokiej częstotliwości na tkanki. Zabieg ten jest wykonywany po uprzedniej konsultacji.Przy pomocy elektrokoagulacji usuwamy również rubinki.

MIKRODERMABRAZJA

Metoda mikrodermabrazji zwiększa przepuszczalność błon komórkowych, poprawia mikro krążenie, wzmacnia metabolizm komórkowy. Obserwuje się także pogrubienie naskórka i wzmożenie syntezy kolagenu i elastyny. Mikrodermabrazja w połączeniu np.:z peelingiem migdałowym nadaje skórze zdrowszy i młodszy wygląd. Dzięki temu metoda ta znalazła szerokie zastosowanie w odmładzaniu skóry, korekcji blizn, eliminacji plam pigmentacyjnych, oczyszczaniu skóry, leczeniu trądzika, jak również w redukcji rozstępów.

Henna brwi + henna
rzęs + regulacja
45 zł

Henna brwi
+ regulacja
35 zł

Bikini
brazylijskie
80 zł

Pedicure
hybrydowy
120 zł

Serwis używa plików cookies w celach statystycznych. Możesz wyłączyć akceptowanie cookies w ustawieniach swojej przeglądarki.
Designed by seban | Powered by eno