Odwiedź nas
na Facebooku

Promocja !!!

Depilacja całych nóg
+ bikini klasyczne – 150zł

Promocja !!!

Bikini brazylijskie – 120zł

Zabiegi » depilacja

Depilacja wczoraj i dziś

Depilacja to upiększenie ciała, lepsze samopoczucie, gładka, „oddychająca” skóra, która lepiej przyjmuje inne zabiegi kosmetyczne. Żeby depilacja stała się prawdziwym zabiegiem upiększającym musi być ona postrzegana jako zabieg o wysokiej skuteczności.

Przez długi czas uważano, że depilacja jest tematem sezonowym. Jeszcze teraz w wielu krajach latem rośnie popyt na tę usługę. Badania wskazują jednak, że granice sezonowości stają się płynne i widać wyraźną tendencję zwyżkową do przeprowadzania zabiegu depilacyjnego przez cały rok. Usuwanie zbędnego owłosienia jest całorocznym zabiegiem pielęgnacyjnym. Depilacja stała się usługą powszechną, jak henna czy manicure.

Depilacja inaczej – metoda nitkowania

Depilacja włosków na twarzy metodą nitkowania (Threading) praktykowana jest od dawna w krajach arabskich, czy w Indiach. Obecnie jest wyjątkowo popularna w Europie. Za pomocą bawełnianej nitki, odpowiednio skręconej, usuwane są niechciane włoski z twarzy wraz z cebulkami. Nitkowanie z powodzeniem zastępuje depilację woskiem np.: wąsików, czy regulację brwi pęsetą. Ta metoda depilacyjna skierowana jest szczególnie do alergików, do osób z bardzo wrażliwą skórą, gdyż nie używamy żadnych preparatów drażniących, nitka po zabiegu jest wyrzucana. Nie ma przeciwwskazań do zabiegu, który jest ekologiczny. Po nitkowaniu podrażnienia ustępują wyjątkowo szybko i obserwujemy u klientek wolniejszy odrost włosków na twarzy.

Depilacja męska

Do niedawna depilacją interesowały się głównie kobiety. Coraz częściej i mężczyźni poddają się temu zabiegowi, depilując plecy, barki, klatkę piersiową i brzuch.

Zapraszamy do nas Panów na depilację. Od lat zajmujemy się depilacją męską.
Depilacja męska
– Kark 50,00
– Plecy 80,00
– Ramiona-barki 60,00
– Klatka piersiowa 70,00
– Ręce lub łydki 70,00
– Uszy 40,00
– Brzuch 70,00
Atrakcyjne ceny depilacji!
Szukaj w cenniku!

Henna brwi + henna
rzęs + regulacja
75 zł

Lifting rzęs
+ henna rzęs
155 zł

Bikini
brazylijskie
120 zł

Depilacja – całe nogi
+ bikini klasyczne
150 zł

Serwis używa plików cookies w celach statystycznych. Możesz wyłączyć akceptowanie cookies w ustawieniach swojej przeglądarki.
Designed by seban | Powered by eno