Odwiedź nas
na Facebooku

Zabiegi

Zapraszamy na ZJAWISKOWE RZĘSY! Metoda Expresowa!
Pogrubione i przedłużone rzęsy w 45 minut. Doskonała metoda na ślub lub na dwutygodniową podróż. Metoda Nouveau Lashes H D sprawdza się na letnim i zimowym urlopie. Wytrzymałość do dwóch tygodni.
Więcej informacji na stronie „Makijaż i rzęsy”
W naszym gabinecie wykonujemy zabiegi na twarz i ciało. Dobieramy kosmetyki do pielęgnacji domowej i służymy radą w doborze makijażu.

Usuwamy włókniaki. Włókniaki to miękkie guzki w kolorze skóry lub nieco ciemniejsze o różnej wielkości. Umiejscowione najczęściej na szyi, karku, dekolcie, pod pachami. Zmiany te mogą być szybko usunięte za pomocą zabiegu elektrokoagulacji. Jest to zabieg polegający na działaniu prądem wysokiej częstotliwości na tkanki. Zabieg ten jest wykonywany po uprzedniej konsultacji.

Zapraszamy na zabiegi Thalgo, francuskiej firmy kosmetycznej, z którą współpracujemy od 1996 roku. Thalgo jest ekspertem w dziedzinie morskiej kosmetologii. Stworzył wyjątkowe programy przeciwzmarszczkowe dzięki wykorzystaniu bogactwa mórz oraz osiągnięć naukowych XXI wieku.

Współpracujemy z firmą Natinuel, która proponuje innowacyjne zabiegi z kwasem migdałowym wzbogacone kompleksem substancji aktywnych. Są to zabiegi profesjonalne o wysokiej skuteczności dermatologicznej.

Włoska firma o nazwie TeN (Technologia i Natura) to profesjonalna marka kosmetyczna stawiająca na jakość i nowoczesną technologię.

Oferujemy zabiegi na ciało na bazie ekstraktu z kakaowca, cynamonu i alg.

Zapraszamy na manicure i pedicure hybrydowy oraz nawilżające zabiegi parafinowe na dłonie i stopy.

Oferujemy również masaż relaksacyjny stóp z elementami refleksologii.

Zapraszamy na zabieg przekłuwania uszu Systemem 75.

System 75 – 100% Sterylny – Higieniczny – Bezpieczny.
Kolczyki Studexu wykonane są z bezniklowanego materiału.

Henna brwi + henna
rzęs + regulacja
40 zł

Bikini
brazylijskie
80 zł

Matrix
zabieg kawiorowy
160 zł

Mando system
Peeling migdałowy
165 zł

Serwis używa plików cookies w celach statystycznych. Możesz wyłączyć akceptowanie cookies w ustawieniach swojej przeglądarki.
Designed by seban | Powered by eno