Odwiedź nas
na Facebooku

Zabiegi

W naszym gabinecie wykonujemy zabiegi na twarz i ciało. Dobieramy kosmetyki do pielęgnacji domowej i służymy radą w doborze makijażu.
Zapraszamy na ZJAWISKOWE RZĘSY! Przedłużanie rzęs metodą 1:1!

Usuwamy włókniaki. Włókniaki to miękkie guzki w kolorze skóry lub nieco ciemniejsze o różnej wielkości. Umiejscowione najczęściej na szyi, karku, dekolcie, pod pachami. Zmiany te mogą być szybko usunięte za pomocą zabiegu elektrokoagulacji. Jest to zabieg polegający na działaniu prądem wysokiej częstotliwości na tkanki. Zabieg ten jest wykonywany po uprzedniej konsultacji.

Zapraszamy na zabiegi Thalgo, francuskiej firmy kosmetycznej, z którą współpracujemy od 1996 roku. Thalgo jest ekspertem w dziedzinie morskiej kosmetologii. Stworzył wyjątkowe programy przeciwzmarszczkowe dzięki wykorzystaniu bogactwa mórz oraz osiągnięć naukowych XXI wieku.

Współpracujemy z firmą Natinuel, która proponuje innowacyjne zabiegi z kwasem migdałowym, retinolem, witaminą C wzbogacone kompleksem substancji aktywnych. Są to zabiegi profesjonalne o wysokiej skuteczności dermatologicznej.

Oferujemy zabiegi na twarz firmy Clarena, która już od 20 lat gości na rynku kosmetycznym.

Zapraszamy na manicure i pedicure hybrydowy oraz nawilżające zabiegi parafinowe na dłonie i stopy.

Oferujemy również masaż relaksacyjny stóp z elementami refleksologii.

Zapraszamy na zabieg przekłuwania uszu Systemem 75.

System 75 – 100% Sterylny – Higieniczny – Bezpieczny.
Kolczyki Studexu wykonane są z bezniklowanego materiału.

Henna brwi + henna
rzęs + regulacja
45 zł

Henna brwi
+ regulacja
35 zł

Bikini
brazylijskie
80 zł

Pedicure
hybrydowy
120 zł

Serwis używa plików cookies w celach statystycznych. Możesz wyłączyć akceptowanie cookies w ustawieniach swojej przeglądarki.
Designed by seban | Powered by eno