Odwiedź nas
na Facebooku

Zabiegi » makijaż i rzęsy

Zjawiskowe Rzęsy! Metoda Expresowa!

rzesy
Pogrubione i przedłużone rzęsy w 45 minut. Doskonała metoda na ślub lub na dwutygodniową podróż. Metoda Nouveau Lashes  HiD sprawdza się na letnim i zimowym urlopie. Wytrzymałość do dwóch tygodni.

Metodą 1:1 Nouveau Lashers!

Rewelacyjna technika, której kluczowym elementem są rzęsy wyprodukowane z miękkich, naturalnie podkręcanych, poliestrowo-jedwabnych włókien. Rzęsy są lekkie i nie odkształcają się. Efekt końcowy: grubsze, pełniejsze i dłuższe rzęsy.

Rzęsy Nouveau Lashes wyglądają identycznie jak naturalne rzęsy, utrzymują się do 8 tygodni w zależności od cyklu życia rzęsy danej osoby. Długotrwałość efektu zależy też od ilości zaaplikowanych rzęs. Zakładanie rzęs trwa do 3 godzin.  Klientka może utrzymać efekt dzięki uzupełnieniom co mniej więcej 3 tygodnie.

Makijaż!

Makijaż

Makijaż służy do podkreślenia naturalnej urody, nadania twarzy estetycznego i zadbanego wyglądu. Powinien być dyskretny na dzień i bardziej zdecydowany na wieczór oraz harmonizować z naszą osobowością.
W „Body Line” wykonujemy profesjonalne makijaże ślubne, wieczorowe i na inne okazje. Doradzamy jak stosować kosmetyki pod względem:

kolorystycznym
typu urody
kształtu twarzy, oczu, ust
rodzaju skóry
stroju

Nie ucz się na własnych błędach, skorzystaj z naszego doświadczenia!

Henna brwi + henna
rzęs + regulacja
35 zł

Bikini
brazylijskie
80 zł

Mezoterapia
mikroigłowa
300 zł

Ferul 45
Peeling migdałowy
180 zł

Serwis używa plików cookies w celach statystycznych. Możesz wyłączyć akceptowanie cookies w ustawieniach swojej przeglądarki.
Designed by seban | Powered by eno